Pomysł na nowoczesne wesele

Porównując aktualne trendy ślubne do tych sprzed choćby dwudziestu lat, nie sposób nie dostrzec jak wiele się zmieniło - dziś nie wystarczą już tylko uginające się od jedzenia stoły i dobra muzyka, goście weselni oczekują czegoś znacznie więcej — oryginalności i elementu zaskoczenia!

Barman — sposób na podwyższenie standardu przyjęcia

Jeszcze kilka lat temu widok barmana na weselu niejednego wujka mocno by zadziwił, jednak teraz obecność barmanów na weselach jest coraz powszechniejsza, a co najważniejsze bardzo dobrze widziana — jaka jest przyczyna rosnącego zainteresowania tego typu usługami? Odpowiedź jest prosta — zmiany kulturowe, jakie zachodzą w naszym społeczeństwie. Zaczynamy pić nie tylko dla samego picia, ale również dla przyjemności, chodzi nam o jakość i podanie alkoholu, a nie o jego ilość. Widok mężczyzny trzymającego w ręku drinka czy koktajl nie jest już tak mało popularny jak kiedyś, a kieliszek wódki przestał stanowić atrybut męskości. W związku z tymi zmianami barman stał się ciekawym elementem wesela, ponieważ jako specjalista jest w stanie zainteresować gości, wprowadzając w ich tajniki zawodu, ale również dba o nastrój i podwyższa standard wesela.

Rysownik lub karykaturzysta, a może iluzjonista?

Mając w głowie wesele w nowoczesnym stylu, często pierwszym naszym skojarzeniem jest fotobudka, która jednak stała się tak popularna, że zaczyna już powoli tracić swój status czegoś oryginalnego i nowoczesnego, czym więc ją zastąpić? Doskonałym pomysłem może być rysownik lub karykaturzysta — rysowanie karykatury to wspaniała zabawa zarówno dla oglądających, jak i portretowanych, dodatkową zaletą jest to, że wykonane prace można już w czasie wesela wyeksponować w formie „mini galerii”, a po weselu będą stanowiły one wyjątkowo śmieszną pamiątkę z najważniejszej w życiu uroczystości. Warto wiedzieć, że profesjonalni karykaturzyści wykonują swoją pracę niezwykle szybko, dzięki czemu są w stanie rysować nawet niezbyt spokojne dzieci.

Jako że ślub i wesele to wyjątkowy czas, można również zadbać o bardzo wyszukane niespodzianki takie jak np. występ komika czy iluzjonisty — z tym pomysłem trzeba jednak uważać! Warto postawić na jeden dobry występ zamiast na kilka słabszych, które mogą wywołać zażenowanie u gości weselnych. Decydując się na element artystyczny podczas wesela, trzeba stawiać na profesjonalistów, którzy znają się na swojej pracy i zapewnią gościom świetną zabawę oraz zostaną dobrze zapamiętani.

Pomysłów na wesele w nowoczesnym stylu nie brakuje, zamiast tradycyjnych gołębi podczas wesela można wypuszczać motyle, a zamiast jechać do ślubu zabytkowym samochodem można wybrać np. motocykl — wszystko zależy od naszej fantazji i pomysłowości, której przy planowaniu wesela nie powinno zabraknąć!