Fotografia ciążowa

Przyszła mama wygląda zawsze pięknie i kwitnąco. Warto ten widok nie tylko zapamiętać, ale też utrwalić na zdjęciach.

Sesja ciążowa to cenna pamiątka z czasu, kiedy Twoje Maleństwo było jeszcze w brzuszku, czekając na swoją pierwszą sesję noworodkową;) Sesja ciążowa najlepiej udaje się około 7-8 miesiąca ciąży, ale wybór terminu zależy oczywiście wyłącznie od przyszłej mamy.

Najważniejsze jest abyś Ty czuła się dobrze. Jeśli spełnimy ten warunek, sesja z pewnością będzie przebiegała komfortowo i będzie dla Ciebie samą radością. Oczywiście przed sesją można (a nawet warto) udać się do fryzjera i makijażystki. Będziesz czuła się zdecydowanie swobodniej przed obiektywem aparatu. Podczas sesji stwarzamy swobodną, przyjazną atmosferę fotograficznej przygody, którą na pewno będziesz bardzo mile wspominać.

Jeśli masz własny pomysł, będziemy uważnie słuchać Twoich sugestii i postaramy się spełnić Twoje oczekiwania. Możesz też w pełni zdać się na nas, zawsze mamy wiele kreatywnych pomysłów na sesję, zawsze dopasowaną do Ciebie.

Podczas sesji możesz być sama, ale jeśli chcesz zabrać ze sobą partnera lub starsze rodzeństwo dzidziusia, oczywiście nie ma żadnego problemu.

Możesz także rozłożyć sesję w czasie. W efekcie, po kilku spotkaniach otrzymasz zdjęcie na którym widać jakie przemiany przechodziłaś.