Sesje noworodkowe

Chcielibyście utrwalić wspomnienia pierwszych dni maluszka? Sesja noworodkowa pozwoli wracać do tych magicznych chwil. I to w najlepszej jakości!

Sesje noworodkowe cieszą się coraz większą popularnością. Nic w tym dziwnego, dzieci rosną bardzo szybko i niewiele jest czasu na udokumentowanie tego najwcześniejszego etapu życia maluszka. Utrwal wspomnienia przychodzi tutaj z pomocą i ciekawą ofertą dla świeżo upieczonych rodziców.

Zdjęcia wykonujemy od 5 do 14 dnia życia Dzieciątka , dla starszych dzieci proponujemy usługę fotografii dziecięcej. Im wcześniej, tym sesje przebiegają sprawniej i bez stresu dla Maleństwa i dla Was. Wynika to z faktu, że im młodszy noworodek, tym ma głębszy sen, a fazy aktywności są bardzo krótkie, reakcje na bodźce są jeszcze słabe, a to wszystko pozwala na bezproblemowe ułożenie Go w słodkich śpioszkowych pozycjach:) Z tego powodu, warto sesję noworodkową zarezerwować jeszcze w okresie ciąży (np. w trakcie sesji ciążowej), aby już wtedy zaznajomić się ze specyfiką takiej sesji, a po przyjściu Maleństwa na świat, ustalić jedynie termin sesji.

Czas trwania sesji noworodkowej zależy od wielu czynników. Czasami udaje się wykonać dobre ujęcia w 1.5 godziny a innym razem trzeba na to poświęć 3-4 godziny. Oczywiście niezależnie od czasu trwania sesji cena pozostaje taka sama.

Sesja noworodkowa odbywa się w naszym atelier. W pomieszczeniu ustawiamy wyższą temperaturę, żeby zapewnić maluszkowi najbardziej komfortowe warunki.

Dla Was najważniejsze będzie przygotowanie w dobry nastrój! Choć warto pamiętać, by ubrać się dość lekko ze względu na wysoką temperaturę w pomieszczeniu.